whatsapp

Body Slimmer

Body Slimmer Ne İşe Yarar?

Body Slimmer, bölgesel zayıflama cihazı ileri vakum teknolojisi ile Avrupa’da üretilen incelme cihazıdır. Kızılötesi dalgalarla ve vakumla birlikte incelme, ödem atma, kas güçlendirme, lenf drenaj sağlanır. Uygun bir beslenme programı ile birlikte body slimmer uygulandığı zaman incelme ve sıkılaşmayı sağlar.

Vakum ve Kızılötesi Dalgaların İncelmeye Etkisi Var Mı?

Kilo vermek konusunda slimmer cihazının iddialı teknolojisi vakum ve kızılötesi dalgaların aynı anda vücuda etki etmesiyle kilo verme ve sıkılaşma süreci başlamış olur. Vakum, alçak basınç ortamı oluşturarak kan dolaşımı ve lenfatik sistemi uyararak yağları ayrıştırır ve ödemin vücuttan atılmasını sağlar.

Kızılötesi ışınlar deri altındaki yağ dokuyu ısıtır. Vakum etkisiyle ayrışan yağ hücrelerini yakarak parçalar. Kolajen üretiminin arttırılması ile hücreleri hızla yeniler ve incelme gerçekleşir.

Vakum ve kızılötesi dalgaları ile birlikte düzenli hareket ve dengeli beslenme, kalori ve yağ yakımını artırır, zayıflama sürecini hızlandırır.

Body Slimmer’la Kilo Verilir Mi?

Kilo verme süreci tek başına Body slimmer’la mümkün değildir ancak Body Slimmer’ın desteği ile süre hızlanır. Vücutta kan dolaşımını hızlandırır. Daha fazla kalori yakımı sağlar.

Slimmer seansı ile günlük fitness çalışmasından 4 kat daha fazla enerji yakılır. Haftada 2 seans uygulanan Slimmer ile 4000 kaloriye kadar enerji yakımı gerçekleşir.

Hızlı kilo vermek slimmer cihazını diyet programı ile eş zamanlı uygulayarak kolaylaşır. Böylece kısa sürede daha verimli sonuç almak mümkündür.

Yaşlanma Belirtileri için Slimmer Etkili Midir?

Ciltteki yaşlanma belirtileri en çok cilt sarkması ile ortaya çıkar. Slimmer ile sadece incelme değil cilt görünümde düzelme de gözlemlenir. Seans sırasında uygulama yapılan bölgede mikro dolaşım uyarılır böylece pürüzsüz cilt elde edilir.

Kolajen üretimi tetiklenerek dolgun, canlı ve parlak bir görünüme kavuşulur. Ciltteki yaşlanma belirtileri daha sıkı bir cilt ile hafifler. Vakum teknolojisi ile toksinlerin vücuttan atılmasını sağlar.

İlginizi Çekebilir  DigiMe

Kilo kaybı sırasında vücutta sarkma olmamasını sağlayarak sıkı bir görünüme kavuşturur. Avrupa ve Amerika’da kullanımı oldukça yaygındır ve maksimum verimlilik sağlar.

Slimmer Kimler İçin Uygun?

Slimmer kadın, erkek, kilo vermek ve sıkılaşmak isteyen herkes için uygundur. Özellikle günlük hareket alanı ve zamanı kısıtlı olan bireyler için beslenme programına ek olarak slimmer seansları uygulanarak kilo vermek kolaylaşır.

Böylece spor yapmaya vakti olmayanlar slimmer ile kilo verirken aynı anda sarkmalarla mücadele eder.

Kolajen üretiminin tetiklenmesi sayesinde incelmiş olan bölgeler aynı zamanda parlak, pürüzsüz ve genç bir görünüme kavuşur.

Body Slimmer’ın Yan Etkisi Var Mıdır?

Vakum teknolojisi slimmer cihazının kanıtlanmış bir yan etkisi yoktur. Vakum ve kızılötesi ışınlarla lenf dolaşımını hızlandırır,    bu işlem gerçekleşirken acı vermez veya strese neden olmaz. Aksine kan dolaşımını hızlandırdığı için kişiyi zinde hissettirir.

Body Slimmer Fiyatları 2024

Body slimmer fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.