whatsapp

İnfra Slimmer

İnfra Slimmer Vakum Bisikleti Nedir?

Infra Slimmer, vakum bisikleti ile bölgesel incelme gerçekleştirilip kızılötesi ışınların ve kolajen lambalarının yatay bir bisiklet etrafında tasarlandığı bir zayıflama cihazıdır.

Kızılötesi ışınlar vücuttan kolayca geçerek içerden bir yağ yakım süreci başlatır. Genişleyen yağ hücreleri toksinlerle birlikte vücuttan atılır. Lipoliz süreci olarak da bilinen infra slimmer acısız bölgesel incelme sağlar.

İnfra Slimmer Nasıl Çalışır?

Slimmer yatay bisiklet içerisindeki düzenek omurgaya ve duruşumuza en uygun şekilde pozisyon alarak, uygun kaslarımızın çalışmasını sağlar. Infra slimmer yağ dokusunu parçalayarak vücuttan atmayı kolaylaştırıp, vücudun temizlenmesini sağlar. Cihaz aynı zamanda vücutta biriken toksinleri atmaya yardımcı olur ve bu sayede metabolizmayı güçlendirerek vücut direncini arttırır.

İnfra Slimmer Etkileri Nelerdir?

Egzersiz yapmanın sağladığı stresten uzaklaşmak ve endorfin salgılamayı yatay bisiklet olan infra slimmer’la kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Böylece psikolojik olarak daha iyi hissetmeyi sağlarsınız.

Metabolizma hızlandırıcı etki oluşturan Infra slimmer kullanımıyla kasları güçlendirir ve böylece kilo almaya olan eğilimi de azaltır. Cihazın içerisindeki vakum, içeride kalan havayı çekerek alçak basınç ortamı oluşturuyor ve cihazın içindeki kişinin hareket kabiliyetini zorlaştırıp kalori yakımını hızlandırıyor.

Alçak basınç ortam olan İnfra Slimmerla zorlu bir egzersiz programının uygulanması kadar yüksek efor sarfetilebiliyor.

Yaşlanma karşıtı etki İnfra Slimmer’la Nasıl Gerçekleşir?

Vakum teknolojisi ve kızıl ötesi ışınlarla dolaşım uyarılır ve metabolizma hızlandırılır.

İnfra Slimmer’ın kullanıcısı hareket nedeniyle terledikçe kan dolaşımına yardımcı olarak kaslarını gevşetmiş oluyor.

Cihazın içerisindeki kolajen ledleri cildin kolajen üretimini artırıyor. Cihaz düzenli kullanıldıkça kolajen ledleri de cilde düzenli temas ediyor böylece ciltteki kolajen doku uyarılıyor ve yeniden üretim tetikleniyor. Daha sıkı ve genç bir cilt elde ediliyor.

Zayıflamak İçin Kaç Seans Slimmer Uygulaması Gerekir?

Etkili kilo verme süreci için Slimmer cihazının haftada 3-4 defa en az 30-40 dakika kullanılması öneriliyor. Böylece haftada en az 3 gün yoğun tempolu egzersiz yapmış kadar yüksek kalori yakımı gerçekleşiyor. Kas kütlesi artarken yağ doku azalmış oluyor.

İlginizi Çekebilir  BTL Emtone

Selülit Giderilmesinde Slimmer Ne Kadar Etkili?

Selülitlerin yok edilmesinde İnfra Slimmer’ın dolaşımı hızlandırarak etki eder. Yağ yakımı hızlandıkça en dirençli ve selülitleri oluşturan yağ birikintileri bile parçalanır.

Vakum teknolojisinin ters basınç etkisiyle ödemi azaltması ve kızılötesi dalgaların derinin altındaki yağları ısıtmasıyla birlikte pürüzsüz görünüme kavuşurken aynı zamanda sıkılaşma etkisi görülür. Vücudun su tutarak ödem oluşturmasını engeller.

İnfra Slimmer’ın Etkisi Nasıl Arttırılır?

Vakumlu bisiklet teknolojisinin kullanıldığı İnfra Slimmer’ın seansları düzenli alındığında 5000 kalori ve üstünde enerji harcamak mümkündür.

Önemli noktalardan bir tanesi ise seanslarda parçalanan yağların vücuttan atılmasıdır. Bu nedenle su tüketiminin yüksek olması gerekir.

Beslenme programı ile günlük alınan kalori miktarı dengelenerek hızlı kilo verme sağlanır. Elbette metabolizma hızının kişiye özel olduğunu unutmamak gerekir.

İnfra Slimmer Fiyatları 2024

İnfra slimmer fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.