whatsapp

BTL Vanquish ME

BTL Vanquish ME Nedir?

BTL Vanquish ME veya Vanquish Maximum Etki, herhangi bir cerrahi müdahale yöntemine gerek kalmadan, temassız estetik yöntemiyle yani kişiye temas etmeden özel bir yöntemle istenmeyen yağlardan kurtulmak için üretilmiş bir vücut şekillendirme teknolojisidir.

Temassız İncelme Cihazı Nasıl Çalışır?

Fazla yağlardan kurtulmak için temassız incelme sağlayan btl vanquish me hedef bölgedeki kalıplaşmış yağları yok etmek için radyofrekans dalgaları uygulayan bir teknolojidir. Vanquish ME, temassız bir şekilde bölgesel incelme sağlar.

Uygulama alanındaki yağ moleküllerini kendisi seçer, vücuda temas etmeden yani temassız estetik ile uygulamayı gerçekleştirir ve tek seferde daha büyük bir alan üzerinde çalışır. Tek uygulamada bütün göbek yağlarına etki edecek şekilde büyük başlıklara sahiptir.

Aynı zamanda bacak inceltme ve basen eritme işlemleri için farklı bir uygulama başlığına da sahiptir. Başlıklar ile çok geniş alanlara da uygulanabilir. Tüm bel çevresini inceltmek için etkili yöntem arayanlar için ya da kalın bacak sorunu yaşayan kişilerin bacak inceltme ya da basen küçültme yapabileceği güvenli bir sistemdir.

BTL Vanquish ME ile Bölgesel İncelme Güvenli mi?

Blgesel incelme cihazı olan BTL Vanquish insan sağlığına zararı olmadığına dair uzun süreli klinik verilerle Amerika Sağlık Örgütü FDA’ den onay almış bir teknolojidir. Bel çevresinde yağ azalttığına dair çevresel yağ yok etme onayı almıştır. Çevresel bacak inceltme ve basende yağ azaltma onaylarına da sahiptir. İnsan sağlığına zararı olmadığı klinik çalışmalar ile kanıtlanmıştır. Son teknoloji, ameliyatsız bölgesel incelme ve zayıflama işlemidir.

Bölgesel İncelme Uygulaması İçin Nelere Dikkat Etmeliyim?

Su tüketimi az olan kişilerde metabolizma hızındaki yavaşlamadan dolayı yeterli dolaşım sağlanamadığından yağ yakımı da az olmaktadır.

BTL Vanquis ME uygulaması öncesi su tüketimini arttırarak ve sonrası hafif egzersizler yaparak seans sürecini güçlendirebilirsiniz.

Su tüketimi fazla olan kişilerde yağda ısınma daha fazla olacağı için daha çok yağ yakılacaktır. Ayrıca dolaşım arttırıcı etki nedeniyle en iyi sonuçlar için uygulamadan önce ve sonra susuz kalmamalısınız. Böylece cihaz yağları daha kolay seçip yağ yakımını artıracaktır.

Neden BTL Vanquish Diğer Cihazlardan Daha İyi?

Bu teknolojinin en büyük özelliklerinden biri tüm hedef bölgelere aynı anda etki edebilmesidir. BTL Vanquish diğer bölgesel zayıflama cihazlarından farklı olarak uygulama yapılan bölgedeki yağları kendisi bulur ve bunu yaparken cildiniz ısıyı hissetmez.

Direkt içerideki yağ bölgesi ısınır. Birkaç seansta, uygulama yapılan tüm bölgelerde yağ azalması görülür. Uygulama süresince ciltte yanma ya da yara izi oluşmaz.

BTL Vanquish ile Ben Nasıl Zayıflarım?

Tüm cilt tipleri, cinsiyet ve yaştaki sağlıklı bireyler Vanquish ME’ den faydalanabilir. Ancak hiçbir cihaz tek başına zayıflama için yeterli değildir.

BTL Vanquish de dahil olmak üzere cihazlar bölgesel incelme sağlar ve yağları azaltır. Teknik olarak kilo vermeseniz de uygulama yapılan bölgede sıkılaşma ve şekillenme olur.

Bölgesel sıkılaşma seansları uygulanırken düzenli beslenme programı ve egzersiz ile zayıflama da gerçekleşecektir. Yeme düzeni bozulmadığı takdirde BTL Vanquish ile bölgesel incelme sağlanan bel, basen, göbek gibi bölgelerde tekrar kalınlaşma görülmez.

BTL Vanquish Bölgesel İncelme Hangi Bölgelere  Uygulanır?

BTL Vanquish bel bölgesi yağlanması, kalın bacakları inceltmek, basen eritmek gibi cihazın en etkili olduğu bölgeler üzerinde uygulanır. Bacaklar, bel, basen, göbek, kollar uygulama yapılabilen bölgelerdir ve gözle görülür incelme gerçekleşir. Böylece ideal vücut hatlarına kavuşmak mümküdür.

BTL Vanquish Seansı Sonrasında Günlük Rutine Dönülür mü?

Vanquish ME seansından sonra günlük rutine dönülebilir ve egzersiz yapılabilir. Seanstan önce ve sonra su kaybını önlemek için su tüketmek çok önemlidir. Temassız estetik yöntemi olduğu için herhangi bir ağrı, acı, halsizlik görülmez.

Bölgesel İncelme Uygulamasından Sonra Ne Olacak?

Vanquish ME seansı sırasında yağ hücreleri yakılır ve doğal olarak vücuttan atılır. Bölgesel incelme uygulamalarında sonuçlar ilk seanstan iki ila üç hafta sonra fark edilir. Bölgsel incelme 3 ay boyunca artarak devam eder. BTL Vanquish cihazının etkisi yeme düzeninde aşırıya kaçmayarak ve seans sonrasında aynı gün içerisinde 30 dakikalık yürüyüş yaparak artırılır.

BTL Vanquish ile Temassız incelme Kaç Seans Uygulanmalıdır?

Genellikle ideal vücut ölçülerine ulaşmak için haftada bir kez olmak üzere toplamda dört bölgesel incelme seansına ihtiyaç duyulur. Her seans 30 ila 45 dakika sürer. Yine de her insanın vücut yağ ve kas oranı farklıdır. Metabolizma hızı değişkendir. Bu nedenle kesin sonuç alınacak seans sayısını uzman görüşünü almadan öğrenmek mümkün değildir.

BTL Vanquish İle Bölgesel İncelme Uygulaması Ne Kadar Etkili?

Etkili Bölgesel Zayıflama programı olan Vanquish ME ile uygulama yapılan bölgedeki yağ hücreleri kalıcı olarak vücuttan atılır ve sıkılaşma görülür.

Bu nedenle uygulama sonuçları neredeyse kalıcıdır. Uygulama sonrası sağlıklı beslenme ve dengeli yaşam şekliyle form korumak, istenilen zayıflıkta kalmak mümkündür.

Klinik çalışmalara göre seansların sonunda 3- 16 cm arasında incelme görülür. Ameliyatsız liposuction etkisi diyebileceğimiz kadar incelme görülür.

BTL Vanquish Bölgesel İncelme Sonuçları Kalıcı Mı?

Vanquish ME uygulamasından sonra sağlıklı yaşam tarzı sürdürülmezse kilo alınabilir ve vücudun seans uygulanmayan bölgelerinde yağ artımı görebilirsiniz.

Vücudun uygulama yapılan bölgelerinde yağ hücrelerinin konsantrasyonu azalır bu nedenle kilo alımında bu bölgelerde yağda belirgin bir artma görülmez.

Sağlıklı beslenme düzeni yaşam tarzı olarak benimsenmez, hareketsiz kalıp yağ ve karbonhidrat ağırlıklı beslenme yapılırsa sadece BTL Vanquish  değil tüm bölgesel zayıflama uygulamalarının etkisi azalır.

BTL Vanquish ME Fiyatları 2024

Btl vanquish me fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.