whatsapp

BTL Exilis Elite

BTL Exilis Elite Nedir?

BTL Exilis Elite vücut şekillendirme cihazı olup  fokuslu radyofrekans ve ultrason teknolojisini kullanarak cildi sıkılaştıran ve kolajen üretimini artıran gelişmiş bir teknolojidir.

Genellikle btl exilis elite ile sıkılaştırma ve selülitlerden kurtulmak mümkündür. BTL Exilis, vücudu şekillendirirken yağ yakımını gerçekleştirir.

Bu teknoloji ile, cilt sıkılaşıp yeniden şekillenirken belirgin bir şekilde daha pürüzsüz görünür.

BTL Exilis Nasıl Çalışır?

BTL Exilis , vücut şekillendirmek için kullanıldığında, radyofrekans dalgaları ve ultrason enerjisi aynı anda vücuda gönderilerek ısı etkisiyle yağ hücrelerinin hacmini küçülterek parçalar ve vücut parçalanan yağ dokuyu toksin olarak dışarı atar.

BTL Exilis  derindeki yağ dokuya ısı enerjisi gönderirken cilde temas eden başlığın soğutucu etkisi sayesinde cilt yüzeyinde rahatsız edici yüksek ısı hissedilmez. BTL Exilis  radyo frekans ve ultrason teknolojisini birleştirir.

Böylece hem derin yağ dokusu hem de cilt üzerinde etki ederek kolajen üretimini tetikler ve cilt sıkılığını artırma konusunda başarılı sonuçlar sunar. Exilis Elite’in enerjisi, cilt altında 3 mm derinliğe kadar inerek mevcut kolajen zincirlerini güçlendirir.

BTL Exilis Güvenli Midir?

İncelme sağlayan BTL Exilis cihazının güvenli ve etkili olduğu Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından onaylanmıştır. Uygulama yapılan kişilerin %80’inde başarılı sonuçlara ulaşılmıştır. Isı kontrol paneli ve soğutucu başlığı sayesinde cilt yüzeyinde yanık veya tahriş olma ihtimali ortadan kalkmıştır.

BTL Exilis Nerelere Uygulanır?

  • Karın
  • İç bacak
  • Sırt bölgesi
  • Kalça
  • Basen
  • Diz ve diz üstündeki yağlanma
  • Sarkık üst kol
  • Sarkık göğüsler
  • Yüz bölgesi

Exilis Elite bu bölgelerde sarkmaları toparlar, hatları belirginleştirir ve incelme sağlar. Erkeklerde göğüs bölgesini sıkılaştırmak ve fazla yağı eritmek için kullanılabilir.

Sarkmış kollar, göbek, selülit ve inatçı yağ birikimleri için kullanılan BTL Exilis, vücut şekillendirmede ve inceltmede oldukça başarılı olsa da bu teknoloji bir kilo verme çözümü değildir.

İlginizi Çekebilir  DigiMe

Beslenme programı eşliğinde kullanıldığında BTL Exilis derin yağ katmanlarını doğru bir şekilde hedeflemesi ve hacimlerini azaltması ile yağlı dokudan daha hızlı kurtulmayı sağlar

BTL Exilis Uygulamasından Sonra Günlük Rutine Hemen Dönülür Mü?

Uygulamadan sonra doğrudan günlük rutininize dönebilirsiniz. Cilt hassasiyetine göre uygulama sonrasında uygulama yapılan bölgelerde hafif kızarıklıklar oluşabilir Bu kızarıklıklar birkaç saat içinde hafifler. Exilis Elite seansından 2-3 saat sonra duş alınabilir, suyla temasta herhangi bir yan etki yoktur.

BTL Exilis  Uygulaması Devam Ederken Beslenme Düzeni Nasıl Olmalı?

Çözünen yağı vücuttan hızlı bir şekilde atabilmek için uygulama sonrasında ve devamındaki birkaç günde uygulamayı yapan uzmanın önereceği miktarda sıvı almalısınız.

Exilis Elite yağ yakımını gerçekleştirdiği için bu dönemde az yağlı bir diyet uygulanması süreci destekler. Bu süreçte metabolizma vücuttaki yakılan yağları dışarı atmaya çalışırken yağ ağırlıklı beslenmeye devam etmek seansların başarısını düşürür.

BTL EXİLİS Kalıcı Sonuçları Ne Zaman Görülür?

İncelmede kalıcı etki görmek için genel olarak 1-3 hafta arayla 4 seans önerilir. İlk seanstan itibaren etkiler hissedilmeye başlanır. Nihai sonuç ise seanslar başladıktan 3 ay sonra görülür. Burada uzmanın belirlediği aralıklara göre devamlılık göstermek mühimdir.

Saten Vücut Germe Nedir?

Saten vücut germe, estetik ve vücut şekillendirme cerrahisinde kullanılır. “Saten Vücut Germe”, genellikle cerrahi bir prosedür olan bir terimdir. Saten vücut germe, özellikle karın, kalça, uyluk veya kollar gibi vücut bölgelerindeki sarkmış cildi düzeltmek için kullanılan bir estetik cerrahi prosedürdür.

Saten vücut germe işlemi, fazla yağ dokusunu çıkarmak ve cildi sıkılaştırmak için yapılır. Bu işlem, kilo kaybı veya yaşlanma nedeniyle cilt sarkması yaşayan kişilere yardımcı olabilir. Cerrah, cildi yeniden şekillendirmek için dikişler kullanır. Bu, daha genç ve sıkı bir görünüm elde etmek için yapılır.

İlginizi Çekebilir  Roll Slimmer

BTL Saten Yüz Germe Nedir?

BTL Saten Yüz Germe, BTL Exilis Elite estetik cihazının uygulanması için bir yöntemdir. BTL Exilis Elite, radyo frekansı ve ultrason teknolojilerini birleştiren bir cihazdır. Kırışıklıkları azaltmak, cilt sıkılaştırmak ve yüzün genel olarak gençleştirilmesi gibi estetik amaçlar için kullanılabilir. Bu cihaz yüz bölgesini saten yüz germe olarak adlandırır.

BTL Exilis Elite cihazı, cilt altındaki dokuları hedeflemek için ultrason enerjisi ve radyo frekansı kullanır. Bu enerji, cilt altında kolajen üretimini artırabilir ve böylece cilt daha sıkı hale gelebilir. Aynı zamanda kırışıklıkları ve ince çizgileri azaltarak cildi daha elastik hale getirebilir.

Saten yüz germe, cerrahi bir operasyon olmadığı için daha az invazivdir ve genellikle daha kısa bir iyileşme süresi gerektirir. Bununla birlikte, sonuçlar kişiden kişiye değişebilir ve birkaç seans gerekebilir. BTL Saten Yüz Germe prosedürü hakkında daha fazla bilgi almak ve uygulamanın sizin için uygun olup olmadığını belirlemek için bir estetik uzmanı veya dermatologa danışmanız önemlidir.

BTL Exilis Elite Fiyatları 2024

BTL exilis elite fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.