whatsapp

İnBody 770

İNBody 770 Nedir?

InBody770, vücut kompozisyonunun detaylı görünümünü ve takibini sağlar. Analitik vücut analizi ile vücudun genel metabolik değerlendirmesini yapar.

İnBody 770 Güvenilir Midir?

Inbody 770 vücut analiz cihazı olup tıbbi araştırmalar, hastanın izlenmesi gibi durumlarda kullanılan; doğru sonuçları ve çok sayıda ölçüm çıkışları ile kaliteli bir vücut analiz cihazıdır.

Bir araştırma kaynağı olarak kullanılabilen InBody770, Dünya’da birçok hastane ve doktor tarafından kullanılan güvenilir bir teknolojidir. Dünya çapında en üst segment BİA cihazıdır. Sonuçları tahmini değildir.

İnBody 770 Hangi Ölçümleri Yapar?

İnBody, bağırsak obezitesi değerlerini gösteren viseral yağ alanı (organları kaplayan yağ miktarı), vücut su dengesini gösteren ECW oranı ve vücudun kas yeterliliğini gösteren yalın segmental analizi gibi ölçümleri başarıyla gerçekleştirir.

İnbody ile bel-kalça oranı, kol çevresi, bel çevresi, vücutta tutulan su, mineral oranı, protein oranı, iskelet ağırlığı, gibi bir çok detaylı veriyi elde ederiz.

İnBody Verileri Doğru mu?

Vücut değerleri analizi yapan İnBody yüksek korelasyon katsayı ile gerçeğe çok yakın sonuçlar verir. İnbody 770’e kendi analiz verileri dışında; bilimsel olmayan, sonradan manuel olarak eklenen hiçbir veri girilemez. Dışarıdan müdahale ile veriler üstünde değişiklik yapılamadığından sonuçlar güvenilirdir.

Vücut Ölçümleri Ne Kadar Sürede Yapar?

İnbody güvenilir olduğu kadar hızlı sonuçlar da verir. Yağ kütlesini, kas kütlesini ve vücut su seviyesini bir dakikada ölçer. Ölçüm yapması için cihazın üzerinde durup, el elektrotlarını tutmak ve sabit kalmak yeterlidir.

İnBody 770 Cihazı Herkese Uygun Mu?

Vücut analizi her yaştan kişiye uygulanabilir. Özellikle diyet öncesi ve diyet sırasında ölçümler yapılarak yakılan yağların vücudun hangi bölgesinden gittiğini İnbody 770’le fark etmek mümkündür. Beslenme uzmanının danışan gelişimini takip etmesini kolaylaştırır. Çocuklara özel verileri de bulunan cihazla yapılan 1 dakikalık vücut analizinin hiçbir yorucu tarafı yoktur.

İlginizi Çekebilir  Emsculpt

İnBody 770 Fiyatları 2024

İnbody 770 fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.