whatsapp

Kayseri Bölgesel Zayıflama

Kayseri Bölgesel Zayıflama (İncelme) Hizmeti

Kayseri Bölgesel Zayıflama; Vücudun farklı bölgelerine uygulanabilir. Genel olarak bel, basen, kalça ve kollara sık uygulanır. Özellikle basen bölgesinde bulunan yağlar inatçı yağ hücrelerinden oluşur. Sık tercih edilen Kayseri bölgesel zayıflama merkezlerinden birisidir.

Bölgesel zayıflama ve incelme özelinde vücudun belirli bölgelerinde bulunan yağların diyet ve spor ile giderilmemesi sonucunda uygulanan özel teknikler ile yağ depolarının eritilmesi işlemine bölgesel zayıflama işlemi denir. Önceki yıllarda sadece kadınların tercih ettiği uygulamalar iken günümüzde erkekler de bu işlemleri tercih etmektedirler.

Bölgesel Zayıflama (İncelme) Nasıl Olur?

Beden kitle indeksi belirli bir sınır içerisinde olan kişilerde etkili olan yöntemlerdir. Yeni geliştirilen cihazlar yardımı ile bölgesel depolanan yağların kısa sürede yakılmasını ve bölgesel incelmenin oluşmasını sağlar. Cihazların özellikleri ve teknik donanımları birbirinden farklıdır.

Bu nedenle bölgesel yağlardan kurtulmak isteyen kişiler doğru adresleri seçmek zorundadır. Bölgesel zayıflama ve incelme merkezlerinde bulunan cihazlar tamamen yeni teknolojiye sahip yüksek frekanslı cihazlardır. Memnuniyet oranı çok yüksektir.

Bölgesel Zayıflama (İncelme) Yöntemleri

Bölgesel depolanan yağlar estetik görüntülerin yüksek oranda bozulmasına neden olur. Bu nedenle insanlar zaman ayırmadan ve zorlanmadan bu yağlardan kurtulmak isterler. Bu nedenle uzmanlar farklı teknikler geliştirerek hizmet vermektedir. Bölgesel incelme yöntemlerinin hemen hepsine sahiptir.

Kişinin yağ depolarının miktarı, uygulanacak olan bölgenin özelliği, yaşı ve metabolizma hızı gibi kriterler göz önüne alınır. Elde edilen veriler sonucunda uygun olan yöntem seçilir. Zayıflama aletleri, hareketleri, body slimmer cihazı, infra slimmer gibi teknikler kullanılır.

Bölgesel Zayıflama Aletleri

Düzenli olarak egzersiz yaparak karın, basen ve kol gibi alanların çalıştırılması istenmeyen yağların vücuttan uzaklaştırılarak sıkılaştırılmasını sağlar. Bu aletler her bölgeye özel olarak kullanılması gereken aletlerdir. Bu aletlerin istenen sonucu bizlere vermesi için en az haftada 4 defa kullanılması gereklidir.

İlginizi Çekebilir  Kayseri Diyetisyen

Zayıflama kemeri, power plate, koşu bandı ve bacak egzersiz aletleri başlıca kullanılan ürünlerdir. Bu aletler kullanmak isteyen kişiler evleri için satın alarak ya da spor salonlarına giderek kullanabilirler.

Bölgesel Zayıflama (İncelme) Hareketleri

Doğru ve etkili hareketlerde bulunarak bölgesel zayıflama elde edilebilir. Düzenli ve doğru bir şekilde bu hareketlerin yapılması beklenen incelme oranına ulaşmanıza yardımda bulunur. Hareketleri yaparken yağ yakımını hızlandırmak için uygun diyet listesi kullanılabilir. Kayseri’de bölgesel incelme ile beraber bu sayede kalori yakımı yaparken vücudun yağ yakma hızını artırabilirsiniz.

Göbek bölgesinde artan yağlanma oranı vücut estetiğini bozduğu için bu alanda egzersiz çalışmaları yoğun olarak uygulanır. Farklı mekik türleri yaparak göbek bölgesinin farklı noktalarını çalıştırabilirsiniz.  Merkezlerin sağladığı hızlı ve etkili zayıflama yöntemleri sonucunda yorucu ve zaman alan hareketler yapılmamaktadır.

Body Slimmer Bölgesel Zayıflama

Bodyslimmer ileri teknoloji yöntemleri kullanılarak Avrupa’da geliştirilen bir cihazdır. Atmosferik basınç sistem ile çalışır. Yeni nesil zayıflama tekniklerindendir. 3 gün gibi bir sürede en az 5000 kalori yakımını sağlar. Amerika’da genellikle incelme ve selüliit giderilmesinde tercih edilir.

Kilo alımına ve ani kilo vermeye bağlı olarak selülit görüntüsü meydana gelir. Bu cihaz yardımı ile cildin kendini toparlaması ve daha genç bir görüntüye kavuşması mümkündür.

Cihaz kardiyovasküler sistemi ve lenf drenajını aktive ettiği için hızlı bir şekilde yağ hücrelerin parçalar. Modern ve yenilikçi bir tasarıma sahiptir. İşlem sırasında hastaların konforu üst düzeydedir. Zayıflama işleminin yanında vücuttaki fazla suyu atar, kas gelişimini güçlendirir ve cildin esnekliğini kazanmasına yardımcı olur. Vücut tonlamasını ayarlar. Selülit oluşumunu ciddi oranda engeller.

Egzersiz sırasında yakılan kalorinin 4 katının yakılmasını sağladığı için kilo verme sürecini çok hızlandırır. Kızılötesi ışınlarına sahip olan bu cihaz yağ hücreleri üzerinde ışın baskısı oluşturur. Bu sayede toksinleri de bertaraf eder. Kayseri bölgesel zayıflama merkezlerinde bu cihazın sık tercih edilmesinin en önemli nedeni sağladığı avantajlarıdır.

İlginizi Çekebilir  Kayseri Beslenme Uzmanı

İnfra Slimmer Bölgesel Zayıflama

Cihaz infraruj ışınları yardımı ile çalışır. Bu ışınlar yağların depolandığı bölgeye dalga dalga gönderilir. Belirli bir yoğunlukta verilen ışınlar ana kas gruplarını uyardığı için yağ yakımını hızlandırır. Aynı zamanda kasları çalıştırır ve yağ yakımını hızlandırır.

Aç kalmadan ve uzun süren sporları yapmadan hayal ettiği vücuda kavuşmak isteyen kişiler için tercih edilebilecek en etkili tekniktir. Cihazın sahip olduğu özellikler sayesinde ilk seans sonucunda bile mükemmel ve gözle görülür sonuçlara ulaşılır.

Zayıflama demek belirli oranda ya kaybetmek demektir. Kas kütlesinin yok olması sağlıklı ve istenen bir durum değildir. Bu nedenle yağ yakımı sırasında kasların korunması öncelikli hedeftir. Kayseri bölgesel zayıflama ve incelme teknikleri arasında infra slimmer teknolojisine de yer verilmektedir. Özellikle kaslı bir vücut sistemine sahip olmak isteyen kişiler için geçerli bir durumdur.

Roll Slilmmer Bölgesel Zayıflama

Bölgesel yağ yakımında ve selülitte oldukça etkilidir. Yağlanma sorunu olan alanlarda cilt dokusu genellikle selülit görüntüsüne sahiptir. Bu durumda insanların özgüven eksikliği yaşamasına neden olur. Merkezimizde verilen hizmet sonucunda hem yağlarınızdan kurtulmanız hem de sıkı ve genç bir cilt görünümüne kavuşmanız mümkündür.

Vücuda olan faydaları kanıtlanan uzak doğu masajının yenilikçi bir cihaz ile birleştirilmiş haline roll slimmer zayıflama teknolojisi denir. Masaj yapılan bölgede kan akımı hızlanır. Bu nedenle yağ hücrelerinin ciddi oranda yakılması sağlanır. Cihazın şekli üretilirken hedef alınan nokta ergonomik yapısının olmasıdır. Bu sayede işlem sırasında kişiler son derece konforlu ve rahat olmaktadır. Cihaz başlığı sayesinde tüm vücutta kullanılabilir.

Bölgesel Zayıflama (İncelme) Yorumları 2023

Kadın ve erkeklerin ortak sorunu bölgesel depolanan yağlardır. Bu yağların başarılı bir şekilde kısa sürede vücuttan uzaklaştırılması ve hayal edilen fit görüntüye sahip olmak herkesin isteğidir. Özellikle yoğun çalışma temposuna sahip olan kişiler spor yapmak için yeterli vakti bulamayabilirler.

İlginizi Çekebilir  Kayseri Beslenme Uzmanı

Böyle durumlarda zamandan tasarruf sağlamak için farklı yöntemleri denemektedirler. Teknolojinin sağladığı imkânları deneyen kişiler işlem sonuçlarından tamamen memnundur. Kayseri bölgesel zayıflama ve incelme merkezimizin memnuniyet oranı çok yüksektir.

İnsan sağlığına önem veren ve komplikasyonsuz işlem yapmayı planlayan kurumlardır. Daha önceden bu kurumlardan hizmet alan kişilerin geri dönüşler tamamen olumludur.  Sizlerde bölgesel yağlarınızdan şikâyetçi iseniz doğru merkezleri seçerek sizin için en uygun olan işlemi yaptırabilirsiniz.

Bölgesel Zayıflama (İncelme) Fiyatları 2023

İşlem fiyatları uygulanan teknik, seans sayısı, yağ hücrelerinin miktarı, kliniğin bulunduğu konum, kendi fiyat politikası ve bulunduğu lokasyona göre değişiklik göstermektedir. Basit aletler ile zayıflama hizmeti veren kurumlar olabilir. Bu nedenle sadece fiyat kriterini göz önüne alarak klinik seçimi yapmanızı tavsiye etmiyoruz. Aksi takdirde ciddi kayıplar yaşamanız mümkündür.

Bu destek sayesinde daha kısa sürede işlemin etkileri ortaya çıkar ve sonuçları ömür boyu kalıcı olabilir. Hizmet fiyatlarına diyetisyen ücretleri dahil edilir. Bu nedenle gerekli araştırmaları yaparak fiyat teklileri alınmalı ve işlem merkezine bu veriler sonucunda karar verilmelidir.

Kayseri bölgesel zayıflama ve incelme merkezlerinde diyet desteği de verilmektedir. Bölgesel zayıflama fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.